Videa

DS video

24. listopadu 2010 v 20:42 | Sami
Takže v komentářích u minulého článku sem zmínila, že nejspíš na středu něco chystám. A tím něčím je videjko k Dětem Sherwoodu, které splácala moje maličkost. Mějte při něm ale prosím napaměti, že tohohle druhu je to video první a taky omluvte ovčas takový škubnutí či jak to nazvat. Troufám si říct, že některé sceny se mi celkem povedly, některé tedy trochu méně. Btw.pro postavu Vivian jsem si vypujčila Emily Blunt z Královny Viktorie, mimochodem moc krásná film, vřele doporučuju :-) Jo a taky doporučuju se opět překliknout na youtubku a sledovat to tam.

Allan

11. listopadu 2010 v 18:12 | Sami
Takže zase tu mám nějaký videa. Tentokrát jsou dvě a obě jsou o Allanovi. Mě osobně se strašně líbí, hlavně to druhý. Předem však varuju - obě jsou podle mě dosti smutný. Btw. myslím, že je lepší si na ně překliknout přímo na youtube, takhle na tom blogu to má takovej nějakej jinej formát a horší kvalitu. 

Funny RH

31. října 2010 v 0:31 | Sami
Nová kapitola rozepsaná ale nedopsaná, a tak sem si říkala, že vám sem šoupnu aspoň dvě takový videa, je možný, že jste některý z nich už viděla a třeba taky ne. Jsou tam i záběry z třetí serie.

Summer Nights

13. října 2010 v 14:52 | Sami
Dneska sem náhodou narazila na youtubku na jedno, podle mě celkem zajímavě udělaný videjko z Robina. Nevim jestli znáte někdo písničku Summer Night neboli Letní láska z Pomády, každopádně je to udělaný právě na ni a mě se to líbilo, tak sem si říkala, že vám to sem musím dát:-D
Jinak tipuju, že v pátek bo o víkendu se tu objeví kapitola k Dětem Sherwoodu, je skoro dopsaná, chybí jen kousek. Původně sem ji chtěla dopsat už v pondělí ale po té, co sem v rámci generálkování maturit psala po sobě nejdříve slohovku z češtiny a pak i písemnou část z angličtiny, tak sem už na psaní neměla moc pomyšlení.

RH - videa

9. července 2009 v 1:29
Mám ted sice spíše potterovskou náladu, zvlášť když si vzpomenu na svou taštičku, ve který se už od úterního dopoledne hřejí biljétky na půlnoční premiéru. Navíc mě taky chytla potřeba zkouknou zase humoresky, takže tady už někdy od soboty sjíždím různý díly a neustále se udivuju nad tím, jak někteří herci vypadaj mladě, jak maj ještě o kdo ví kolik kilo méně a o kdoví kolik vlasů více. A aby toho ještě nebylo málo, snažím se vybárat nějakou dovolenou. A samozřejmě se snažím i psát že:-) Ale i tak mě chytla chuť projet zase na youtubku nějaká robinovská videjka a pár mě zaujalo, tak tady jsou.

Videa - Allan...

21. června 2009 v 20:03
Takže dvě videjka z 12.dílu 3.série, takže kdo to nechce vidět ať se nekouká.

Allan - videa

15. června 2009 v 23:23
Tak jsou tu nějaká další videa. Neříkám, že jsou to ty nej videa na tuhle tématiku co jsou na yt, jsou to v podstatě ty první na který jsem narazila a který mě zaujali. Já si totiž prostě nemohla pomoct, musela jsem to youtube otevřít a musela jsem hledat videa s ním. Někteří možná chápou...
P.S.:Pokud znáte nějaký hezký video s Allanem, určitě hodte do komentu odkaz.

RH - videa

9. června 2009 v 23:40
Takže aby tu něco přibylo, je tu několik videí, který mě zaujali.
EDIT: Ehm tak nějak mě došlo, že sem možná mohla raději upozornit, že všechny ty videa se vlastně týkají i třetí serie, ať už více čí méně, takže kdo se chce nechat překvapit či tak něco, tak se na to raději nekoukejte.

Videjka - The Tudors

29. března 2009 v 22:29
Takže zase další videjka k Tudorovcům a opět s podobnou tématikou. Když Anna je hold Anna. Hlavně to druhé video jsem si úúplně zamilovala.
P.S.: Koho by zajímalo jak jsem na tom s novou, sedmou, kapitolou, tak bych řekla že celkem dobře. Mám ji napsanou tak z cca.polovina, řekla bych. Navíc u další osmičky mám vymyšlenej přibližnej děj, devítka už je napsana v podstatě celá a desítka částečně:-)

Pár videjek - The Tudors

23. března 2009 v 19:48
Narazila jsem na youtubku na několik videí, co mě zaujali. Tak aby tu taky něco přibylo, jsem si řekla, že je sem dám. Netýkají se Robina, nýbrž Tudorovců a to zejména Anne. Každopádně ve videích se objevuji i věci z druhé serie a celkově v tom článku, tudíž pokud ji někdo vzhledem k tomu, že na nově ještě něběžela, neviděl, neví co se v ní stane a nezná ani osudy Jindřichových žen a chce se nechat překvapit jak to dopadne, tak by asi ten článek raději neměl ani dál číst.

RH - Funny moments

1. září 2008 v 14:16
Sice jsem tu neměla v plánu nějak dávat robinovské klipy ale když jsem se dneska pomocí youtubku vzpamatovávala z toho příšerného rozvrhu co nám vymysleli a narazila na tohle video, řekla jsem si, že to sem prostě musím dát. Je možný že jste ho už viděli ale mě prostě dostalo. Už jenom i ta hudba.
 
 

Reklama