Červenec 2010

7. kapitola - Jsem výřečný hoch

21. července 2010 v 15:03 | Sami
avr
Musím říct, že mě nějak líbla múza a tak je tu další kapitolka:-) Tak snad se bude líbit.


6. kapitola - Bouře se blíží

18. července 2010 v 20:21 | Sami
avr
Tak je tu tedy další kapitola. Je taková jaká je, jsem popravděráda, že jsem dala dohromady aspoň něco. Taky bych chtěla změnit vzhled ale zatím mě moc žádnej novej nenapadl, takže je možný, že se tu objeví něco staršího, co už tu někdy v minulosti bylo, uvidíme no.

P.S.: Jak jste si asi všimli, změnila sem ten vzhled. Ten obrázek v záhlaví tu už kdysi byl. Kdyby se někomu některá barva zobrazovala nějak pofidérně, tak klidně písněte, zkusila bych s tím něco provést. Ale ona je tu i možnost, že třeba během zítřka bo tak ten vzhled zase změním :-)

Ehm, ehm

12. července 2010 v 0:07 | Sami |  Kecy, kecy, kecy
Zdravím! Vím, že tu nic dlouho nepřibylo ale na rovinu přiznávám, že i pokud byl čas (i když ono ho zas tolik nebylo, když vemu v úvahu, že zatímco všichni ostatní už v tý škole nic nedělali, my se ještě furt učili), tak nebyla nálada a hlavně ani múza. Nějak mě teď vůbec nenapadá co psát a taky jestli má cenu se ještě snažit něco psát?
Tak jestli sem vůbec ještě někdo někdy zavítáte, tak si maximálně užívejte prázdniny:-) A kdyby se vám chtělo můžete třeba zanechat nějakej ten koment či hlásnout v anketě, jestli byste ještě stáli o pokračování těch mých povídek anebo ne.