Březen 2010

4.kapitola - Lekce vaření

12. března 2010 v 22:48 | Sami
Tak máme tu čtvrtou kapitolu. Nějak mě nenapadá moc nic, co k ní napsat. Snad jen, že doufám, že se vám bude líbit a že vás třeba i trochu pobaví.


3. kapitola - Opuštěná

5. března 2010 v 0:55 | Sami
Původně sem si říkala, že bych další kapitolu dala až o víkendu ale nakonec jsem se rozhodla, že budu hodná a dám ji už dneska. Každopádně co se týče dalčích kapitol, tak sice se mi povedl vymyslet děj celkem dopředu ale mé milované prázdniny už končí a příští týden je enormě přepísenkovaný, tak netuším kdy se k psaní dostanu. Mám pocit, že jedinej den kdy, tedy alespon zatím nebo alespon co si vybavuju, nepíšeme žádnou písemku je pátek. I love friday. I hate other days. Lebo jinak v pondělí matika, ájina, fyzika, v uterý bižule, ve středu jeden děják, ve čtvrtek další děják, it will be horrible week. No nic končím s nadáváním na školu a radši jdu dáu tu další kapitolu. Věnuju ji všem co tak hezky komentují:-)


2. kapitola - Tajné sbohem

2. března 2010 v 22:06 | Sami
Tak je tu konečně další kapitola:-) A možná by nemuselo trvat dlouho a objeví se tu i další, ale raděj nic neslibuju, múzáci jsou nevyzpytatelní:-)) Mimochodem to před čím jsem trochu varovala minule se naplnilo a jméno hlavní hrdinky se změnilo, momentálně se z Anny stala Vivian ale možná že ani to nebude konečné. Vím, jsem hrozná ale prostě jména postav jsou pro mě kámen úrazu. Tak mě napadá, podle čeho vybíráte jména postavám vy? (jestli jsem se někdy na podobnou otázku už ptala, tak se omlouvám)