Leden 2010

Děti Sherwoodu

25. ledna 2010 v 19:29 | Sami |  Děti Sherwoodu

Děti Sherwoodu


Něco o ději: Robin se poměrně vzpamatoval z tragické ztráty Marian a plnohodně se navrací ke svému zbojnickému životu. Jeho tlupu rozšířili i bratr Tuck a vesnická dívka Kate. Navíc neplánovaně se k nim přidá i dívka z takzvané lepší společnosti, kterou zná Robin z dětství. Jak si však taková dívka poradí v lese, když je zvyklá na pohodlí, kupu sloužících a o něčem jako je zbraň pomalu ani neslyšela? A jak se spolu s Kate vypořádají s faktem, že jsou v táboře obklopeny samými muži?
Postavy: Robin Hood, Allan a Dale, Kate, Tuck, Malý John, Guy z Gisbornu, Šerif a další
Poznámka: Akceptuje události prvních dvou serií. Počátek je někdy na začátku serie třetí, která ale není pro povídku nijak extra důležitá, maximálně v tom, že se v povídce objevují některé postavy jako třeba Tuck či Kate.
Stav: Nedokončeno1.kapitola - Zrzka pánové, zrzka

25. ledna 2010 v 18:27 | Sami
Po více než půl roce se tahle povídka konečně dočkala nové kapitoly a i nového názvu - Děti Sherwoodu, ve kterém možná poznáte jeden z možných názvu pokračování pro Sestru, který sem nakonec nevyužila ale rozhodla jsem se ho použít pro tuto povídku. Kapitola není moc dlouhá, ale lepší než nic ne? Mimochodem co se týče jména pro hlavní hrdinku, neberte ho za nějaké směrodatné, jak se znám, možná se ještě změní:-)))


Omluva

24. ledna 2010 v 22:46 | Sami
Strašně moc mě mrzí, že tu tak dlouho v podstatě nic nepřibylo ale tohle je prostě asi nějaký kritický období. Vlastně ani loni sem v tuhle dobu dlouho nic nepřidala. Myslím, že vzhledem k tomu, že jste asi všichni ještě školou povinní, nemusím vám vysvětlovat, jak umí být škola strašná, zvlášt když jste ve třeťáku. V poslední době to někdy bylo fakt dost náročný a i když sem měla zrovna volno, nějak nebyla naláda na psaní a ani nebyla múza. Nechci to zakřiknout ale mám pocit, že nálada i múza se momentálně znovu postupně vrací, takže by se tu možná mohlo snad brzy něco objevit, tedy pokud by o to byl vůbec ještě zájem?

Narozeniny!

1. ledna 2010 v 22:12 | Sami
Takže jak nejspíš mnozí z vás ví, tak mezi prvními miminky roku 1981 v Dublinu byl i Jonas Armstrong, který tak dnes oslavuje své 29. narozeniny. A tak mu přej všech nej nej a hlavně plno užasný rolí:-)

Happy birthday to you,
happy bithday to you,
happy birthday dear Jonas,
happy birthday to you!