Říjen 2009

Seznam postav

19. října 2009 v 23:37 | Sami
Takže je tu ten tedy jakejsi seznam postav. Objevují se v něm i původní seriálové postavy, či bych řekla už snad celkem známé postavy ze Sestry a taky mrtvé postavy apod. Postupně ho budu doplňovat. Přemýšlela sem, jak ho seřadit, nakonec sem se rozhodla ho dát podle české abecedy (to znamená že Ch beru jako Ch). Kdyby vám vyhovovalo nějaké jiné řazení, napište do komentářů.


A ještě jedny narozeniny!

18. října 2009 v 22:31 | Sami |  Lucy Griffiths
Takže a třetím oslavencem, tedy v tom případě oslavenkyní je Lucy Griffths, představitelka Robinovi největší lásky Marian, která oslavila své 23. narozeniny 10. října. Takže i Lucy všechno nej nej nej a plno krásných rolí:-)

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Lucy,
Happy birthday to you!

Další oslavenec!

18. října 2009 v 22:27 | Sami |  Seriál RH
Takže další oslavencem je všemi oblíbený Robin z Locksley, který přišel na svět 14. října. Takže samozřejmě mu přejeme vše nejlepší že!

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Robin,
Happy birthday to you!


Ehm narozeniny!

18. října 2009 v 22:16 | Sami |  Joe Armstrong
Ehm takže máme tu jedny narozeniny (tedy přesněji ony budou následovat ještě dvoje). Než však dojde k omylu, ony ani jedny ty narozeniny nejsou dnes ale bylo by škoda, je tu nezmínit. Takže 7.října oslavil své 31. narozeniny Joe Armstrong! Takže mu se zpožděním přeju všechno nej a nej a plno užasných rolí:-)

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Joe,
Happy birthday to you!


1. kapitola - Co Bůh spojil, člověk nerozlučuj

11. října 2009 v 19:02 | Sami
Takže konečně tu mám něco nového a konečně je to také první kapitola Krve našich otců. Mám pocit, že nejtěžší na celé povídce je vždy vymyslet název, vybrat jména hlavních postav a napsat první kapitolu. Hlavně se omlouvám, že tu toho teď moc nepřibývá a také, že jsem v poslední době nekomentovala na Vašich stránkách ale popravdě teď vůbec nic nestihám. Mám pocit, že se furt jen učím a učím. Ať už sem ve škole anebo doma. A to prosím nepatřím k lidem, kteří by školu nějak řešili. V podstatě řeším tak leda pár předmětů ale i to tak nějak stačí. Navíc se přiznám, že mě třeba nevadí dostat pětku z písemku ale z ústního zkoušení by mě to asi i vadilo. Nevim no ale kdybych stála před tím učitelem, tak by mě asi tak nějak víc vadilo, že nic nevím:-)) No to je fuk. Tak doufám, že se vám bude první kapitola aspoň trochu líbit. A také omluvte překlepy a hrubky, pořád nemám ještě Word a ten za prvý něco opraví a za druhý v něm prostě ty překlepy a tak nějak líp vidím.