Srpen 2009

18. kapitola - S tebou

30. srpna 2009 v 12:53 | Sami
Takže je tu předposlední kapitola. Nic se v ní neděje a celou dobu se řeší v podstatě to samý. Taky není moc dlouhá. Ta další bude delší. Mám napsanej začátek a konec a už to má více slov než celá tahle kapitola. Jinak úryvek je z Draculy. A taky se tuhle kapitolu snažím přidat už asi po dvacátý. Nejdřív mi to nešlo zkopírovat z toho pos-víte-jakýho texťáku a nakonec se mi pokaždý restartoval net.


The Street - obrázky

24. srpna 2009 v 18:17 | Sami |  Jonas Armstrong
Takže tady jsou ještě nějaké obrázky z třetího dílu třetí serie The Street. Nejsou úplně nejkvalitnější ale je to dělaný pomocí print screenu. Pokud je tam nějaká má poznámka, vždy se týká pouze fotky přímo po ní. Jinak by to mělo bejt seřazený, tak jak jdou ty záběry za sebou v seriálu.

The Street

23. srpna 2009 v 12:14 | Sami |  Jonas Armstrong
Jonas a jeho role v seriálu BBC The Street.


Konečně

23. srpna 2009 v 11:56 | Sami |  Kecy, kecy, kecy
Takže konečně se mi povedlo změnit to záhlaví, nakonec to chtělo použít jinej prohlížeč. Takže je to splácaný celkem rychle, jelikož opravdu nemám na podobný věci moc trpělivost. Ale už to změnu chtělo.


A ještě jedny narozeniny!

22. srpna 2009 v 0:01 | Sami |  Richard Armitage

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Richard,
Happy birthday to you!

Ještě tu máme jedny "Robinovský" narozeniny. V dnešní den (22.8.) totiž slaví narozeniny Richard Armitage, který po tři serie úžasně stvárňoval Guye z Gisbornu. Richard dnes slaví své 38.narozeniny a já mu moc moc gratuluju a přeji mu ještě velkou hromadu užasných rolí nejrůznějších zajímavých a rozličných charakterů :-)


Nová rubrika

21. srpna 2009 v 21:18 | Sami |  Kecy, kecy, kecy
Takže rozhodla jsem se vytvořit novou rubriku - herci. Myslím tím herce z Robina. Mám v plánu tam dávat novinky a infa o jednotlivých hercích, třeba o jejich nových filmech apod. Nevim jak často tam bude něco přibývat ale zas je škoda, aby třeba nikdo nevěděl o jejich novém filmu nebo seriálu nebo nějakém jiném důležitém momentu.

Taky jsem chtěla změnit záhlaví apod., hodně narychlo jsem cosi splácala ale ve změně mi brání blog. Pokaždý když u záhlaví kliknu na změnit obrázek, tak mě to hodí do toho výchozího nastavení blogu a nic. Dělá vám to taky někomu? Nebo nevíte někdo co s tím?

Narozeniny!

21. srpna 2009 v 0:01 | Sami |  Joanne Froggatt

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Joanne,
Happy birthday to you!

Ano, ano, už je to tak, herečka Joanne Froggatt, která ve třetí serii stvárnila Kate, dneska (tedy 21.8.) slaví velké jubileum. Této britské herečce je dnes rovných 30 let. Takže moc gratuluju a přeju Joanne plno krásných rolí:-)


17. kapitola - Odpusť mi, sestřičko

20. srpna 2009 v 0:41 | Sami
Tak jsem tu s další kapitolou. Je hodně taková obkecávací. Povedlo se mi vrátit k mím dlouhým monologům ať už těm duševním či v rámci dialogu s někým jiným. Mimochodem k těm třem pánům co jsem zmiňovala na konci minulého článku bych momentálně přidala ještě Janka Ledeckého, při jehož Hamletovi jsem psala určité části této kapitoly. A právě i z Hamleta pochází úryvky v kapitole a kdyby to někoho zajímalo, tak i uryvek u poslední kapitoly bude právě z jeho Hamleta. No takže to by bylo na úvod asi vše. Snad jen zase omluvte zbytečný chyby a překlepy, protože Word mi pořád nejede a popravdě mi dost chybí. A mimochodem jestli máte třeba nějaké typy, jak to všechno dopadne či něco jiného, jen to hezky napište do komentářů.

Sestra

20. srpna 2009 v 0:29 | Sami |  Sestra


Promo bannery

17. srpna 2009 v 0:06 | Sami |  Krev našich otců
Nevim jestli promo bannery je zrovna nejvhodnější výraz ale nic lepšího mě nenapadá. Jsou to prostě takové promo obrázky k třem hrdinům plánovaného pokračování. Všechny tři vlastně znáte i když nevim, zda si na toho jednoho vzpomenete Ale není to nic moc světobornýho.

Pár změn

14. srpna 2009 v 0:07 | Sami |  Kecy, kecy, kecy
Jak jste si mohli všimnout, tak došlo k pár změnám u povídek. Zatím teda, jen u Sestry II. ale postupem času, bych to tak chtěla udělat u všech povídek. Po kliknutí na název povídky nyní najdete seznam kapitol, kdy názvy kapitol jsou zároveň odkazy na jednotlivé díly. Taky na konci každého dílu je nyní odkaz na předchozí kapitolu, následující kapitolu a právě i na seznam těch kapitol. Mimojiné u toho seznamu k Sestře si můžete všimnout, že jsou tam už zapsané i názvy zbývajích kapitol, které ještě nejsou hotové. Jo a toho obrázečku co u toho seznamu je, si moc nevšímejte, je to silná improvizace, protstě jsem tam chtěla něco strčit. A taky bych chtěla zase lehce poměnit vzhled blogu ale zatím nemám vymyšlené co dám do záhlaví, takže kdy ta změna přijde je ve hvězdách. Může to být klidně ještě dnes, taky to může bejt třeba za měsíc.


16.kapitola - Vrací se domů

12. srpna 2009 v 22:33 | Sami
Tak další kapitola je tu. Nakonec jsem se k jejímu dopsání dostala až dneska, jelikož na mě padla jakási viróza. Kapitola je to taková, přechodová řekla bych, potřebovala jsem tam dát ještě nějaký věci, než se dostaneme dál. Tentokrát tam není žádný úryvek z něčeho. Na konci je pak jen, kraťounká informativní poznámka. Jo a prostím tentokrát omluvte extrémní chyby. Normálně hodně opraví Word ale ten mi momentálně nejede, takže je to dopisované v jakémsi obyč textáči a ten na chyby neupozorňuje.


Jsem zpět...

9. srpna 2009 v 16:52 Kecy, kecy, kecy
Ano jsem zpátky a živá. Letadlo s námi k mému velkém překvapení nespadlo ani nevyjelo z ranveje (jak se to stalo stejnému letadlu jen jiné letecké společnosti ve čtvrtek). A dokonce si myslím, že mě chytla určitá múza a hlavně sem si ujasnila pár věcí k těm posledním kapitolám, takže snad tu brzo něco přibude. A jenom na závěr, když rozkliknete celej článek, najdete tam dvě takové fotečky z mé dovolené. Jejich kvalitu až tak neřešte, je to focený v noci a ještě to furt blikalo.