Červenec 2009

Mizím pryč...

27. července 2009 v 1:06 Kecy, kecy, kecy
Ano, ano i já jedu na dovolenou. Nebo přesněji letím a to ve středu večer a vracíme se až nějak 8.8. zase večer. Takže v tý době tu asi nic nepřibude, jelikož nějak nevím co bych tu přednastavovala. A trochu se obávám, že ani do středy tu nic nepřibude. Hold na mě dolehla nějaká tvůrčí krize, nějak mě nenapadá co přesně psát a tak podobně. V nějakém mém původním plánu bylo přidat ještě aspoň kapitolu k Sestře ale nějak jsem se u ní zasekla, takže nevim, nevim no.

Název pokračování

22. července 2009 v 17:26 Kecy, kecy, kecy
Ehm taková menší anketka.


15.kapitola - Dopis z Francie

15. července 2009 v 21:30 | Sami
Tak je tu další kapitola ale no nevim, je taková natahovací mi trochu přijde. Navíc jsem si při jejím psaní uvědomila, že vlastně se už blížíme do finále. Netroufám si říct, že bude tolik nebo tolik kapitol, protože nevim kolik jich ještě bude. Je možný, že budou už jen dvě a stejně tak jich může být ještě pět. Nevim jak moc se rozepíšu a jak co mě přesně ještě napadne. Každopádně tuhle povídku jsem začala psát v době, když se v anglii začínaly teprve objevovat zmínky o třetí serii, takže seriálová serie na její psaní neměla vliv a nebude ho mít ani na její konec a i kdybyste tam náhodou nějakou podobnost zahlédli, je s největší pravděpodobností jen čistě náhodná. Úplný konec povídky a stejně tak i Epilog mám napsaný už asi rok. Na závěr tohoto poněkud delšího úvodu, už jen to, že urývek je tentokrát z muzikálu Oliver!.

RH - videa

9. července 2009 v 1:29 Videa
Mám ted sice spíše potterovskou náladu, zvlášť když si vzpomenu na svou taštičku, ve který se už od úterního dopoledne hřejí biljétky na půlnoční premiéru. Navíc mě taky chytla potřeba zkouknou zase humoresky, takže tady už někdy od soboty sjíždím různý díly a neustále se udivuju nad tím, jak někteří herci vypadaj mladě, jak maj ještě o kdo ví kolik kilo méně a o kdoví kolik vlasů více. A aby toho ještě nebylo málo, snažím se vybárat nějakou dovolenou. A samozřejmě se snažím i psát že:-) Ale i tak mě chytla chuť projet zase na youtubku nějaká robinovská videjka a pár mě zaujalo, tak tady jsou.

2.kapitola - Nejsem jen tak někdo

3. července 2009 v 13:36 | Sami |  Láska je slepá
Nešálí váš zrak, ano opravdu po víc než roce, je tu druhá kapitola k týhle povídce. Úpřímně doufám, že další kapitola tu přibude dřív Každopádně mám teď čas docela psát ale k Sestře nějak nevim co, tak jsem vytáhla tohle.