Červen 2009

14.kapitola - Ctihodný rod z Locksley

28. června 2009 v 17:08 | Sami
Tak je tu další kapitola. Tentokrát se v ní objevuje urývek z muzikálu Markéta Lazarová. Kapitola je celkem dlouhá, ve Wordu má nějak osm stránek, původně neměla být ani tak dlouhá ale když jsem dneska ještě dopisovala tu předposlednímu scénu, nějak jsem se rozepsala:-) Omluvte chyby, případné nesmyslnosti, nějak se mi teď už nechce znovu číst.


Videa - Allan...

21. června 2009 v 20:03 Videa
Takže dvě videjka z 12.dílu 3.série, takže kdo to nechce vidět ať se nekouká.

Novej vzhled

20. června 2009 v 23:34 Kecy, kecy, kecy
Jak jste si jistě všimli, změnila jsem vzhled. Ne, že by se mi tam ten už nelíbil, líbil a nejspíš se sem ještě i někdy vrátí ale musela jsem sem dneska dát tohle. Možná to někomu může přidat divné anebo sentimentální ale já to sem prostě musela dát jako takové rozloučení s jednou pro mě z nejlepších a nejzajímavějších postav seriálu, která nás dnes navždy opustila. Avšak v mích povídkách a hlavně v mém srdci rozhodně bude žít dál. Goodbye Allan, rest in peace my friend...

13.kapitola - Žárlivostí oslepen

18. června 2009 v 17:52 | Sami
Další kapitolka je tu:-) Objevují se tam urývky z písničky Zelený démon z Případu nevěrné Kláry:-)


Allan - videa

15. června 2009 v 23:23 Videa
Tak jsou tu nějaká další videa. Neříkám, že jsou to ty nej videa na tuhle tématiku co jsou na yt, jsou to v podstatě ty první na který jsem narazila a který mě zaujali. Já si totiž prostě nemohla pomoct, musela jsem to youtube otevřít a musela jsem hledat videa s ním. Někteří možná chápou...
P.S.:Pokud znáte nějaký hezký video s Allanem, určitě hodte do komentu odkaz.

12.kapitola - Slíbíš mi něco?

14. června 2009 v 13:58 | Sami
Takže je tu nová kapitolka:-) Snad se bude líbit. I když přijde mi taková nemastná, neslaná. No ta další bude snad lepší a myslím, že tou další možná někomu udělám i radost:-) Urývek na začátku je z Monte Crista.


RH - videa

9. června 2009 v 23:40 Videa
Takže aby tu něco přibylo, je tu několik videí, který mě zaujali.
EDIT: Ehm tak nějak mě došlo, že sem možná mohla raději upozornit, že všechny ty videa se vlastně týkají i třetí serie, ať už více čí méně, takže kdo se chce nechat překvapit či tak něco, tak se na to raději nekoukejte.


Velká omluva

6. června 2009 v 13:27
Strašně moc se omlouvám, že tu ted už celkem dlouho nic nepřibylo a tak podobně. Ale je konec školního roku, takže všichni profáci se ted snaží nahánět známky a tak podobně. Ale ted ten příští týden by to mělo bejt aspon trošku klidnější, tak tu snad něco přibude, aspon třeba nějaká videa co mě zaujali nebo tak něco, pokud ne třeba rovnou nová kapitola. Takže ještě jednou se omlouvám a mějte se fajn:-)