Květen 2009

Rada...

25. května 2009 v 21:52 Kecy, kecy, kecy
Potřebovala bych radu...


Novej vzhled

20. května 2009 v 23:29 Kecy, kecy, kecy
Jak jste si nejspíš všimli, je tu nový vzhled. Je takovej obyč ale mě se líbí, teda hlavně ten obrázek co jsem splácala za asi dvacet minut. Hlavně to už tu podle mě chtělo změnu, plánovala jsem to celkem dlouho, původně jsem sem chtěla dát něco jinýho ale furt jsem se k tomu jinýmu pořádně nedokopala ale dneska jsem to chtěla změnit, tak sem šáhla po prvním co mě napadlo, tudíž po mé oblíbené Natalie Dormer, kterou můžete znát především jako dokonalou Anne Boleyn z Tudorovců.
P.S.: Je možný, že dojde třeba ještě k menším úpravám.

Prolog

20. května 2009 v 16:50 | Sami
Takže je tu Prolog k té nové povídce, která zatím nemá ještě název, takže je to zatím prostě jen "Povídka". Kdy bude nějaká další kapitola, ať už k tomuhle nebo k Sestře netuším, protože se přiznám, že mi to psaní teď moc nejde, nějak mě pořádně ani nic nenapadá, takže tak no.


Nová povídka

13. května 2009 v 19:14 Kecy, kecy, kecy
Ano čtete správně, chystám novou povídkuJedu pryč apod.

6. května 2009 v 22:48 Kecy, kecy, kecy
Jenom kratičké oznamení. Zejtra jedu pryč a vracím se až v neděli. Takže v tuhle dobu tu určitě nic novýho nepřibude. A stejně tak nejspíš příští týden (maximálně nějaká blbost). Za prvý nějak uplně ještě nemám představu co všechno bude v další kapitole Sestry a za druhý, u nás na škole začínájí příští týden svaťáky a co následuje po svaťáku? Maturita. Naštěstí zatím ne moje. Každopádně od 18 u nás začínaj dva týdny maturit a když jsou maturity je to vyučování takový dost pofiderní či jak to nazvat. V podstatě se skoro neučí, každý den jsou jen čtyři hodiny speciálního rozvrhu, podle toho, kterej profák není u maturit a taky jsou často různý akce mimo školu, např. myslím, že máme jít jeden den do ZOO. No a profáci se teď kvůli tomu snaží nahánět známky, protože pak už toho času moc nebude, takže toho příští týden bude celkem dost. Ale potom až budou ty maturity to zas na druhou stranu už bude času dost, takže pokud bude múza...

11.kapitola - Možná, jednou...

3. května 2009 v 19:19 | Sami


Takže další kapitola je tu. Předem se omlouvám ale já mám v sobě asi ukrytej nějakej smysl pro tragédie, takže prostě vyplodit něco veselého mi moc nejde, tudíž jako obvykle ten děj prostě veselej není. Kapitola je extrémně dlouhá, rozhodně zatím z kapitol nejdelší, ve Wordu má 7 stránek. Urývek je tentokrát z písně Jednou (v originále se jmenuje Somewhere) z muzikálu West Side Story.