Březen 2009

7.kapitola - Věříš mi?

31. března 2009 v 22:53 | Sami
Takže další kapitolka je tu:-) Původně jsem do ní měla v plánu dát ještě něco, nakonec jsem se to rozhodla dát až do tý další. Na začátku se zase objevuje úryvek z jedný písničky, zase je to z muzikálu, tentokrát z muzikálu Koločava, kde se právě při téhle písničce stavá něco podobného, jako v téhle kapitole.Videjka - The Tudors

29. března 2009 v 22:29 Videa
Takže zase další videjka k Tudorovcům a opět s podobnou tématikou. Když Anna je hold Anna. Hlavně to druhé video jsem si úúplně zamilovala.
P.S.: Koho by zajímalo jak jsem na tom s novou, sedmou, kapitolou, tak bych řekla že celkem dobře. Mám ji napsanou tak z cca.polovina, řekla bych. Navíc u další osmičky mám vymyšlenej přibližnej děj, devítka už je napsana v podstatě celá a desítka částečně:-)


Pár videjek - The Tudors

23. března 2009 v 19:48 Videa
Narazila jsem na youtubku na několik videí, co mě zaujali. Tak aby tu taky něco přibylo, jsem si řekla, že je sem dám. Netýkají se Robina, nýbrž Tudorovců a to zejména Anne. Každopádně ve videích se objevuji i věci z druhé serie a celkově v tom článku, tudíž pokud ji někdo vzhledem k tomu, že na nově ještě něběžela, neviděl, neví co se v ní stane a nezná ani osudy Jindřichových žen a chce se nechat překvapit jak to dopadne, tak by asi ten článek raději neměl ani dál číst.

Kecačka

16. března 2009 v 22:33 Kecy, kecy, kecy
Mám nějakou kecací náladu. Pokud nechcete, číst to nemusíte. Nikdo vás nenutí.

6.kapitola - Žoldák

15. března 2009 v 21:00 | Sami

Takže je tu další kapitola:-)) Abych pravdu řekla, tak většinu mám napsanou, už snad od tý chvíle co jsem dospala tu minulou. Ale zasekla jsem se na jedný scéně. Konkrétně na tom jednom souboji co se v ní objevuje. Já prostě neumím psát souboje, tudíž omluvte jejich pofidérnost. Stejně tak neumím psát veselý kapitoly. Hold mí povídky budou asi vždycky spíše vážnějšího rázu no. A taky ten konec týhle kapitoly jsem ještě ruzně měnila. Původně byl uplně jinej, pak měl pár řádků, no ve finále je téměř na stránku.
Jinak zase se na začátku a tentokrát i na konci objevuje urývek jedný písničky, tentokrát je to z muzikálu Monte Cristo a jedná se o písničku Můj Monte Cristo.Promo bannery

3. března 2009 v 23:05 | já a zase já |  Kecy, kecy, kecy
Takže novou kapitolu sice ještě napsanou nemám, za to jsem měla jakousi grafickou náladu a tak jsem udělala jakýsi promo bannery k Sestře II., nevim jak lépe to pojmenovat. Tyhle se týkají pouze ženských hrdinek, ale mám to samé v plánu udělat i s chlapama.
Jinak jsou tam i mé vymyšlené postavy, tudíž jsou tady znázorněny tak nějak jak si je já představuju, je to pouze takovej muj subjektivní pohled. Je jen na vás, jak si ty postavy představujete vy. Mimochodem kdybyste tu svou představu třeba dokázali přiřadit k nějakému konkrétnímu obrázku, fotce apod. tak mě to můžete poslat třeba na mail (je uveden v rubrice ---Ostatní---), celkem by mě to zajímalo.
P.S.: Bannery pak můžete najít i v Galerii.

Prosbička

2. března 2009 v 17:01 Kecy, kecy, kecy
Chtěla jsem vás poprosit, že pokud byste si našli chvililinku času a chtělo se vám třeba, tak jestli byste nemohli vyplnit tenhle dotazník http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/navstevy-divadla/ týká se to toho jak moc často chodíte to divadla apod. To víte máme to jako úkol do ZSV


P.S.: Tak už byl dosažen počet respondentů, co jsem potřebovala, tudíž dotazník jsem už stopla. Ještě jednou děkuju minimálně Rouge za jeho jeho vyplnění:-)