Srpen 2008

1.kapitola - Kůň pro královnu

30. srpna 2008 v 22:59 | Sami
Ano, ano, ano. Je tu první kapitola nové serie. Nakonec jsem ju stihla ještě dneska.
Co sužuje Robina? K čemu tajnému dojde? A kdo přijede do Nottinghamu?

25.kapitola - Nepřátelé přibývají

29. srpna 2008 v 11:33 | já, já a já |  Sestra
Takže je tu. Poslední kapitola první řady Sestry. Není moc dlouhá no, ale když já už tam potřebovala dát hlavně jen dvě věci a ty tam také jsou.

Adios

17. srpna 2008 v 17:08 Kecy, kecy, kecy
Odjíždím.

Něco o mně

16. srpna 2008 v 0:36 ---Ostatní---
Takže vážně se celkem nudím a mám nějakou blogovou náladu, takže jsem se rozhodla, že vám o sobě něco málilililinko povím no. Možná to ještě doplním.

24.kapitola - Nepotřebujeme plán

15. srpna 2008 v 21:29 | má maličkost |  Sestra
Takže je tu nová kapitolka. Měla by být v týhle serii už předposlední a tý poslední se snad dočkáte o víkendu.
Zachráni Robin s tlupou Francescu? A co se stane na konci kapitoly?

Kapitolovky

15. srpna 2008 v 19:08 | Sami |  ---Kapitolovky---


Něco o ději: Po 14 letech se domů vrací Sára, sestra Robina Hooda. Spolu s ní příjíždí i její přítelkyně Francesca. Sára přijíždí samozřejmě inkognito, jako lady z Montrosu. Robin z tohoto návratu své sestry však moc nadšený není. Sára ho ovšem neposlouchá, má svou hlavu. Navíc s Robinem nemají zrovna dokonalý sourozenecký vztah. Dokážou tuhle skutečnost změnit? A to i přes to, že Sára nesdílí stejný názor na Guye z Gisbornu jako její bratr? A dokáže se Robin vyrovnat se ztrátou milované Marian?
Postavy: Robin Hood, Guy z Gisbornu, Will Scarlett, Allan a Dale, Malý John, Djaq, Matylda, Šerif a vlastní - Sára, Francesca, Beth a Emily, a občas nějaké další
Poznámka: Povídka navazuje na konec druhé serie.
Stav: Dokončeno (25 kapitol)


***

Něco o ději: Do Nottinghamu přijíždí princ John a přiváží sebou i svou sestru Joannu. Chce ji tak mít pod kontrolou, protože Joanna je věrná Richardovi. Z toho důvodu, je také na stejné straně jako Robin, se kterým se zná už z dřívějška. Jak moc blízcí si byli? A jak moc blízcí si budou teď? A co vztah Robina s Francescou? A jak to pokračuje mezi Guyem a Sárou, když Guy už zná pravdu o jejím původu?
Postavy: Robin Hood, Guy z Gisbornu, Will Scarlett, Allan a Dale, Malý John, Djaq, Matylda, Šerif a vlastní - Sára, Francesca, Beth a Emily, a občas nějaké další jako princ John, Joanna Anglická atd.
Poznámka: Odehrává se přiližně tři měsíce po konci Sestry.
Stav: Dokončeno (19 kapitol + Epilog)


***

Něco o ději: Marian odjela spolu s otcem do severní Anglie, zatímco Robin zůstal v Sherwoodu. Cítí se zrazený a osamělý. V této situaci se mu do cesty připlete jeden kočovný cikánský kmen, který se zabydlí kousek do Nottinghamu. To by až tak nevadilo, kdyby se mu ovšem do té cesty nepřipletla i dcera vůdce kmene. Tajemná, krásná a toužící hlavně po svobodě. Ale co je vlastně zač? A na čí je straně? A dokáže v sobě vůbec někdy zapřít svou cikánskou po svobodě toužícíc povahu?
Postavy: Robin Hood, Guy z Gisbornu, Will Scarlett, Allan a Dale, Malý John, Djaq, Matylda, Šerif, Marian a cikáni
Poznámka: Ignoruju některé události v seriálu a hlavně také to, že ve 12.stol se cikáni v Anglii ještě neobjevovali.
Stav: Nedokončeno


***

Něco o ději: Píše se rok 1218. John, mladší bratr Richarda Lvího Srdce a král Anglie, zemřel už před dvěmi lety. Země se ale stále nevzpamatovala z jeho bezohledné vlády. Francouzská vojska sice byla vyhnána ale na jak dlouho? Navíc na trůn nastoupil Johnův syn Jindřich III. Plantagenet. Jenže tomu je sotva jedenáct a tak za něj vládnou jeho regenti. Navíc čím dál více roste moc církve. A jak na tom má pak být obyčejný lid? Zase musí hladovět a platit daně. I když lidem v okolí Nottinghamu znovu pomáhají zbojníci. Je to už pár let, co tam jistá skupina, vedená tajemným Černým sokolem, začala brát bohatým a dávat chudým. A dokonce ta skupina má i nějakou spojitost s Robinem Hoodem ale jakou?
Postavy: Nějací staří známí a hlavně nějací noví známí...
Poznámka: Navazuje na Sesterské serie ale odehrává se o víc jak dvacet let později.
Stav: Nedokončeno

***

Něco o ději: Robin se poměrně vzpamatoval z tragické ztráty Marian a plnohodně se navrací ke svému zbojnickému životu. Jeho tlupu rozšířili i bratr Tuck a vesnická dívka Kate. Navíc neplánovaně se k nim přidá i dívka z takzvané lepší společnosti, kterou zná Robin z dětství. Jak si však taková dívka poradí v lese, když je zvyklá na pohodlí, kupu sloužících a o něčem jako je zbraň pomalu ani neslyšela? A jak se spolu s Kate vypořádají s faktem, že jsou v táboře obklopeny samými muži?
Postavy: Robin Hood, Allan a Dale, Kate, Tuck, Malý John, Guy z Gisbornu, Šerif a další
Poznámka: Akceptuje události prvních dvou serií. Počátek je někdy na začátku serie třetí, která ale není pro povídku nijak extra důležitá, maximálně v tom, že se v povídce objevují některé postavy jako třeba Tuck či Kate.
Stav: Nedokončeno

Banner

15. srpna 2008 v 14:57 | já a jenom já |  Kecy, kecy, kecy
Takže mám tu novej banner. Je jen takovej obyč. Taková rychlovka. Prostě mě napad a tak jsem ho udělala.

23.kapitola - Vždycky na ní skočí

11. srpna 2008 v 13:51 | no já |  Sestra
Takže další kapitolka. I když tentokrát celkem dost krátká no.
Zatkne Gisborne Francescu? Co se bdue dít potom? A dozví se o tom Robin?

22.kapitola - Víš co máš dělat

6. srpna 2008 v 19:47 | já a jen já |  Sestra
Takže je tu další kapitola. Napsala jsem ji víceméně zároveň s tou předchozí ale dávám ji sem až teď, protože s ní nějak nejsem vůbec spokojená. Přijde mi taková divná no.
Co se dělo po hádce Robina a Francescy? Jaké tajemství prozradí Francesca Sáře? A co se ke své spokojenosti dozví šerif?

21.kapitola - Vůbec tě neznám

4. srpna 2008 v 15:11 | já |  Sestra
Takže další kapitolka je tu.
Jak dopadne setkání Gisborna s Robinem u Sáry v pokoji? A jak se zachová Gisborne, který sourozence našel v pro něj zvláštní situaci? A na kom si nakonec Robin vylije svou zlost a proč?