Červenec 2008

20.kapitola - Je to špatný král

29. července 2008 v 15:27 | já a konečně já |  Sestra
Ehm, ehm takže tu je konečně další kapitola. A myslím, že je celkem slušně dlouhá. Navíc se konečně zase na scéně objevuje Sára:-)

Změna image stránky

7. července 2008 v 20:30 Kecy, kecy, kecy
Takže rozhodla jsem se změnit záhlaví atd. Ještě to není úplně vyladěný, takže omluvte případný nedostatky (hlavně teda ještě nejsou změněný avatary). Kdyby jste měli nějakou připomínku, aby to bylo třeba ještě hezčí, tak se klidně ozvěte v komentářích. Taky jsem z určitých důvodů, trošku rozšířila stránku, ne teda o moc, ale kdyby to někomu dělalo problémy, tak se taky ozvěte a já se s tím pokusým něco udělat.
PS: Nevíte někdo jak změním barvu tý čáry co je mezi články? Jsem asi uplně slepá anebo blbá ale nějak to nemůžu v tom nastavení najít
PS2: Pokud byste si chtěli připomenout starý záhlaví s Marian, tak je v galerce.

19.kapitola - Lardnerův návrat

7. července 2008 v 13:27 | já a zase já |  Sestra
Takže konečně je tu nová kapitola.

Strašná omluva

6. července 2008 v 20:37 Kecy, kecy, kecy
Hrozně moc moc mě mrzí, že tu už takhle dlouho nic nepřibylo ale jaksi k těm důvodům, co jsem uváděla v minulým článku přibylo to, že uplně předeláváme můj pokoj. Meníme nabýtek, koberec a taky jsme ho malovali. Takže nejen, že jsem od rána do včera musela něco dělat, navíc jsem musela mít i vypojenej compl a zapojovala ho maximálně na chvíli večer:-( Ale mám dobré zprávy, pokoj je už víceméně hotovej, každopádně compl už se nebude odpojovat. A já mám navíc vymyšlenej přibližnej děj pro několik následujících kapitol Sestry a tu nejbližší mám už i částečně rozepsanou, takže se tu snad co nejdřív objeví a snad ty další kapitolky na sebe taky nenechaj dlouho čekat. Takže se ještě jednou moc omlouvám a doufám, že budete mé povídky nadále číst.