Červen 2008

Oznámení

10. června 2008 v 15:52 Kecy, kecy, kecy
No takže já vím, že tu ted nové kapitoly zrovna moc nepřibejvaly ale bohužel do konce června to bude vypadat nějak podobně. A to hned z několika důvodů za 1. zejtra a pozejtří jsem na školním výletě a za 2. příští středu odjíždím do Irska a vracím se až den před výzem. Tudíž ted 11. - 12.6 jsem pryč a pak 18.6. - 26.6. jsem pryč. Navíc kvůli tomuhle mi už zbejvaj jen tři dny na uzavření známek a podobných blbostí, takže toho ted mám celkem dost. A navíc, protože se mé myšlenky momentálně točí hlavně kolem toho co bych se měla učit a co musím ješt sehnat do toho Irska, co si sebou vemu apod. tak mě moc nenapadá o čem psát. A když už mě něco napadne, tak se to nehodí do příští kapitoly ale až do kdo ví jaké. Ale musím se pochlubit, že mě napadlo pokračování Sestry. Ale kdo ví kdy k němu dojde. Ale pozor, to že Sestra bude mít jakýsi pokračování, spíše volnějšího rázu, neznamená že třeba takovej Robin a další Sestru přežijí, čímž ale neříkám ani to že ji nepřežijí. To se musíte nechat překvapit.

18.kapitola - Však ty si poradíš

8. června 2008 v 17:37 Sestra
Takže je tu konečně další kapča. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Ale nějak nebyli uplně nápady a hlavně nemám tolik času, kolik bych chtěla. Přecejenom je tu konec školního roku Ehm nějak mě nenapadá co k ní napsat. Jen, že se pokusím napsat pokračování co nejdřív.

1.kapitola - Nový tábor

3. června 2008 v 21:58 | já |  Láska je slepá
Takže máme tu první kapitolu.

Úvod

3. června 2008 v 19:23 | Sami |  Láska je slepá
Takže, máme tu úvod k nové povídce. Ani nevim jak mě napadla, ale když už mě napadla tak proč toho nevyužít že? Myslím, že ale nebude mít moc kapitol, i když kdo ví. Tady je k ní malý úvod, 1.kapitola přibyde snad co nejdříve.